23 Ocak 2021 Yazarı Mobileoyun.com 0

Mobil Oyun para kazanma başarı hikayesi

merhaba sizlere biraz Mobil Oyun para kazanma konusundan bahsetmek istiyorum.

Mobil Oyun para kazanma

color swicht

Color switch David reichelt tarafından geliştirilen ve 100 milyon indirmeye ulaşan bir mobil oyundur. Oyun basit tarzda topu aynı renk olan duvarlardan geçirmeye ve farklı renklerden kaçırmaya yöneliktir. Basit tarzdaki bu oyunu geliştiren David reichelt color swicht oyunu ile kısa sürede hayatının dğeiştiğini söylüyor. David Reischelt in color swicht ile şuana kadar 30 milyon dolardan fazla para kazandığı düşünülüyor

oyunu incelemek ve satın almak için tıklayınız

Flapsy Bird

flapy bird oyunu genç girişimcilerin sahip olduğu bir mobil uygulamadır. Girişimciler ile yapılan bir röportajda flapy bird oyununun sahiplerine kazançları sorulduğunda hiç reklam verilmediği halde günlük 50 bin dolar uygulama içi satın alma aylık ise 1,5 milyon doların üstünde olduğunu belirtiyorlar.

Sizlerde mobil oyun girişimciliği ile mobil oyun sahibi olabilir ve mobil oyundan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Mobil oyuna yapacağınız yatırım küçük bir yatırım ile hayatınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz.

Mobil oyun ile para kazanma konusunda bir bilginiz yoksa blog sayfamızı inceleyerek yazılarımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. yada bize direkt olarak sitemizdeki whatsapp butonuna tıklayarak iletişim sağlayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/mobileoyuncom/

https://www.facebook.com/mobileoyuncom/