25 Temmuz 2020 Yazarı Mobileoyun.com Kapalı

Mobil Oyun Satın Al

Mobil oyun satın al,mobil oyun yaptırma, mobil oyun yapma,
hazır mobil uygulamalar,hazır mobil uygulama,mobil oyundan para kazanmak,mobil uygulama satın al,
mobil oyunlardan para kazanma

mobil oyun satın al

mobil oyun satın alma konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Oyunlarımızı Görmek için adresine bakabilirsiniz https://www.mobileoyun.com/urun-kategori/mobiloyun/

Mobil oyun satın alma işlemi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçtiğinizde mobil oyunu satin aldıktan sonra admob kodlarını vermeniz yeterlidir. Biz sizin için mobil oyununuza admob kodlarını entegre edip reskin yapıp sizlere teslim ediyoruz. Kodladigimiz mobil oyunlari özellikle Google play top listte seçiyoruz. Bunun sebebi SEO ve ASO gibi konularda etki edip uygulamanızı daha çok kişi tarafından indirilmesini sağlamaktır. Özetle mobil oyun satın alma işlemlerini sirayalacak olursak:

Mağazamızdaki dilediğiniz oyunu beğenin

Bizimle iletişime geçin

Admob kodlarinizi gönderin

Biz sizin için admob kodlarini oyuna entegre ederek reskin yapalım

oyunu Google play store`a yükleyin

kazançlarını admob ile kontrol edin ne kadar kazandiginiza google admob ile kontrol edip banka hesabınıza çekebilirsiniz.

admob nedir ? Mobil oyundan nasıl para kazanılır ? Neden Mobil oyun satın almalıyım, mobil oyun satın al gibi konuları bilmeyenler için biraz bahsetmek istiyorum admob nedir ? Admob Googleın mobil oyun sahipleri için açtığı bir sitedir. Size reklam kodları verir ve biz bu reklam kodlarını satın aldıgıniz mobil oyunun içine entegre ederiz örneğin siz bir mobil oyun oynarken reklam çıktığında veya reklama tıkladığınızda mobil oyunun sahibi para kazanir.

Sizlerde sitemizde bulunan mobil oyunlardan istediğinizi beğenip hazır mobil oyun satın al işlemi yaptiğıniz zaman insanlar sizin oyunlarınızı indirdikce reklamları goruntuledikce sizler Google admob ile para kazanırsınız ve Google size para öder. Sizler bu parayı banka hesabınıza direk olarak isteyebilirsiniz. Dileyen arkadaşlarımıza oyunun proje dosyalarınıda teslim ediyoruz isterlerse iOS app storada çıktı alım hizmeti sağlamaktayız. Google admob eklenen oyunlar dilerseniz app store dilerseniz de Google play store mağazalarına yüklenebilir. Eğer dilerseniz aklınızdaki mobil oyun fikrini yada mobil uygulama fikrinide hayata geçirebiliriz. Fakat biz müşterilerimize ozellikle alacakları ilk oyun ise her zaman sıfırdan oyun yaptırmak yerine hazır mobil oyun satın al işlemi gerçekleştirmelerini tavsiye ediyoruz.