27 Kasım 2020 Yazarı Mobileoyun.com 0

Mobil Oyun Yatırımı

Mobil oyun yatırımı dijitallşen dünyada ön plana çıkmaya başladı. Bizde bu yazımızda

mobil oyun yatırımı nedir ?

Mobil oyun yatırımcılıgı nasıl yapılır ?

Mobil oyun yatırımının başarılı olması için gerekenler nelerdir ?

Bu 3 maddeyi inceleyeceğiz .

Mobil oyun yatırımcılıgı nedir ? Günümüzde bir yatırım çeşidi olan mobil oyun yatırımcılığı diğer yatırım sektörlerinde olduğu gibi en başka kişiye kazandırmayı hedefler kişileri herhangi bir yazılım dili bilmemesine rağmen mobil uygulama satın alarak Google play uzerinden para kazanmasıdır. Blogunuzda daha önce mobil oyundan nasil para kazanilacagini detaylı bir şekilde incelemiştik daha önceki yazılarımı blog sayfamızda bulabilirsiniz.

Mobil oyun yatırımcılıgı nasıl yapılır ?

Mobil oyun yatırımcılıgı yapabilmel 2 farklı şekilde olur senelerce kendinizi yazilim ve tasarım konusunda geliştirerek mobil oyunlar oluşturabilirsiniz bir diğer yöntem ise sizler icin hazırlamış olduğumuz mobil oyunlari hazır bir şekilde satın alarak Google playe yükleyip para kazanarak sizde mobil oyun satın alarak mobil oyun yatirimcisi olmak isterseniz sitemizin mağaza kısmından dilediğiniz oyunu seçebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Mobil oyun yatırımının başarılı olması için gerekenler nelerdir ?

Mobil oyununuzu Google play store adresine yukledikten sonra daha hızlı para kazanmak isterseniz insanların siizn uygulamanızı daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlayabilirsiniz yani onlar bizi bulmadan biz onları bulmalıyız. Peki bu nasıl olacak ? Bunun birden fazla yöntemi vardır ilk olarak çevremizdeki insanlara söyleyerek oyununuza yorum ve puanlama alabiliriz. İkinci olarak Facebook instagr vs. Gibi sosyal medya platformlarında paylaşım ve reklamını yapabiliriz . En çok sevdiğim ve doğruda hedef kullanıcıya ulaşılan yöntem ise Google adworstur

Sizlerde mobil yatırımcısı olup oyununuz indirildikce para kazanmak isterseniz bizimle iletişime gecebilirsiniz.