1 Ocak 2021 Yazarı Mobileoyun.com 0

İnternetten Nasıl Para Kazanılır ?

Sizlerde İnternetten nasıl para kazanılır ? diye bir merak içersindeyseniz bu yazımızda sizlere internetten para kazanılan yöntemlerin bazılarını anlatmaya çalışacağım. Bu Yöntemler çok fazla olmasına rağmen ben sizler için en az uğraş gerektiren ve para kazanma potansiyeli en fazla olan yöntemleri seçip anlatacağım. Bahsedeceğim Konuları Sıralarsak

<h2> 1-) Mobil oyun İle para kazanma <\h2>

<h2>2-)E-Ticaret sitesi ile para kazanma</h2>

<h2>3-) Mobil Uygulama ile Para Kazanma</h2>

<h2>4-)Web Sitesi İle para kazanma</h2>

İnternetten Nasıl Para Kazanılır ? kelimesini aratan sizler için bu maddeleri sırayla açıklamaya çalışacağım

<h3>Mobil Oyun İle para kazanma<\h3>: Mobil Oyun ile para kazanma olayı şu şekildedir. Google’ın Admob isminde mobil oyun sahiplerine yönelik bir sitesi vardır. Bu siteden aldığınız reklam kodlarını bizden aldığınız mobil oyunların içine entegre ediyoruz ve sizlerde bu mobil oyunu google play store’a yüklüyorsunuz oyununuz indirildikçe oynayan kişiler oyununuzdaki reklamalrı görüntüledikçe sizler para kazanıyor ve bu parayı admob üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Kazandığınız parayı Google belirlediğiniz banka hesabına yatırıyor. Özetle bu şekildedir.

<h3>E-ticaret sitesi ile para kazanma </h3>: Eticaret sitesi ile para kazanmnanın bir kaç yolu var aslında bunlardan biri Dropshiping (stoksuz ticaret ) diğeri ise kendi ürünlerinizi satmaktır. Dropshiping internette herhangi bir ürünün resmini ve açıklamasını kendi sitenize koyarak örneğin internette herhangi bir sitede 500 liraya bir ürün satılıyor siz bu ürünleri kendi sitenize 650 liraya ekliyorsunuz. Sizden bir müşteri ürünü aldığı zaman siz tedarikçiden 500 liraya alıyorsunuz ve anlaştığınız tedarikçi ürünü sizin müşterinin adresine doğrudan gönderiyor. Aradaki fark ise size kar kalıyor. Ayrıntılı bilgi için araştırma yapabilir yada bizimle whatsappdan iletişime geçebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise kendi ürünlerinizi eticaret sitesi üzerinden satabilirsiniz.

<h3>Mobil Uygulama ile para kazanma</h3> : Mobil uygulamadan para kazanma mobil oyundan para kazanma mantığı ile aynıdır fakat şunu söyleyebilirimki mobil oyundan para kazanmak uygulamaya göre daha kolay ve daha fazladır.

<h3>Webbsitesi ile para kazanma</h3>: Websitesi ile para kazanmanın birden fazla yöntemi vardır. bunlardan biri demin bahsettiğim eticaret sitesi ile para kazanma olayıdır diğeri ise adsense’dir. adsense google’ın websitesi sahipleirne yönelik açtığı web site sahiplerini para kazandırmayı amaçlayan bir sitedir. Adsense ile sitenizde reklam yayınlayabilir bu reklamlar sitenize gelen ziyaretciler tarafından görüntülendikçe para kazanabiliyorsunuz

https://www.mobileoyun.com/mobiloyunsatinal/
internetten nasıl para kazanılır
internetten nasıl para kazanılır ?
https://www.facebook.com/mobileoyuncom/