11 Ekim 2020 Yazarı Mobileoyun.com Kapalı

Hazır Mobil Oyun Satın Alma Rehberi

Hazır Mobil Oyun Satın Alma Rehberi konusunda inceleyeceğimiz konular Hazır mobil oyun satın alırken yada mobil oyun yaptırma mobil uygulama yaptırma konusunda nelere dikkat ediceğimizdir.

Hazır Mobil Oyun Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Hazır Mobil Satın Alırken İlk olarak hedef kitle belirlemelisiniz. Eğer elinizde herhangi bir sosyal medya sayfası grup yöneticiliği tarzında bir gücünüz varsa hedef kitlenizi belirleyerek o kitleye uygun mobil oyun yada mobil uygulama seçmelisiniz. eğer elinizde çocuklara yönelik bir kile varsa örneğin boyama oyunları tarzında çocuklara yönelik uygulamalar tercih etmelisiniz eğer genel bir kullanıcıya hitap ediyorsanız herkesin oynayabileceği türden bir oyunlar tercih etmelisiniz.

Aynı Şekilde herhangi bir mobil uygulama yaptırmak isterseniz yaptıracağınız mobil uygulamanın hedef kitlesini iyi belirlemelisiniz. Örneğin Bayanlara yönelik bir uygulama yaptırıyorsanız uygulamanın reklamını genel kullanıcı kitlesi bayan olan ( bayan parfüm sayfası, makyaj sayfaları) sayfalarda vermeniz gerekiyor. Reklam için ayrı bir yazı yapmayıda düşünüyorum. Hazır Mobil oyun satın alma, mobil oyun satın alma, mobil uygulama yaptırma gibi konular hakkında yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir mağzamızda bulunan içerikleri inceleyerek istediğiniz mobil oyunu satın alabilirsiniz

Mağaza = https://www.mobileoyun.com/magaza/